Forside
   Kalender
   Arkiv
   Øvrige arrangementer
   Galleri
   Køb og salg
   Motorhistorisk samråd
   Info
   Kontakt
 

Lørdag 16. juni
Pramdragerfesten
i Ans

Lørdag 23. juni
kl. 10-17

Sankt Hans
veterantræf
i Ans.


 


 
 KONTAKT
 
Bestyrelsen valgt på generalforsamlingen 13/11-2015:
 
Formand:
Freddy Pedersen
Grådalsvej 13, 8850 Bjerringbro
Tlf: 40109370
Email: freddy@tangesoeveteranklub.dk

Næstformand:

Per Krarup
Søndermarkstoften 5, 8643 Ans By
Tlf: 30927736
Email: per@tangesoeveteranklub.dk

Kasserer: (Indmeldelse)
Jesper Sørensen
Østre Langgade 15, 8643 Ans By
Tlf: 26730143
Email: jesper@tangesoeveteranklub.dk

Medlem:

Anna-Lis Andersen
Lyngbakkevej 8, 8643 Ans By
Tlf: 86870707 / 40540710
Email: anna-lis@tangesoeveteranklub.dk

Medlem:
John Bøgh
Bøgedal 3, 8643 Ans By
Tlf: 86879666 / 40577366
Email: john@tangesoeveteranklub.dk

Medlem:
Jesper Moeslund
Østre Langgade 42, 8643 Ans By
Tlf: 29405834
Email: jesperm@tangesoeveteranklub.dk

Webmaster:
Thomas Georgi
Email: webmaster@tangesoeveteranklub.dk

Revisor:
Paw Christiansen
Tlf: 40557394

Skulle der være spørgsmål er I altid velkommen til at kontakte en af os

Med venlig hilsen
Tange Sø Veteranklub

Billeder og historier til hjemmesiden er meget velkomne og kan sendes via mail til webmaster eller via post til Jesper Moeslund, Østrelanggade 42, 8643 Ans By.

Mvh. Tange Sø Veteranklub.
 

 

 

Tange Sø Veteranklub   |   Webdesign: georgi.dk